Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
RivalRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 2.5- TruthRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 1.5- My Love PatzziRated ★ 2.0
- The Path to GloryRated ★ 2.0