Movies
Ratings
37
OppenheimerRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0