Movies
Ratings
251
WhiplashRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0