Titles you rated
AmadeusRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0