Series
Ratings
112
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Mythic Quest Season 3Rated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0