Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.0