Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The Hungry and the HairyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5