Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 0.5- DamoRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0