Movies
Ratings
36
TitanicRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5