Movies
Ratings
1327
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
The ShepherdRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Tokyo Fair WeatherRated ★ 3.0
The WallRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0