Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0