Titles you rated
IncendiesRated ★ 2.0
Head CountRated ★ 2.0
Take ShelterRated ★ 3.0
CoherenceRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
The InvitationRated ★ 3.0
Blame the GameRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
Donnie DarkoRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 1.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5