Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0