Movies
Ratings
146
The LobsterRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
WhitneyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0