Series
Ratings
49
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0