Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 3.5
Loving AdultsRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5