Movies
Ratings
260
TearsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
22 BulletsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
I've Loved You So LongRated ★ 4.0
Mesrine: Killer InstinctRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 2.0
Broken ArrowRated ★ 4.0