Movies
Ratings
72
A Hard DayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.0
HancockRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
HopRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0