Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5