Series
Ratings
21
Reborn RichRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0