Titles you rated
Train ManRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0