Movies
Ratings
241
Fists of LegendRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 1.0
The PuppetRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.0