Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5