Titles you rated
John CarterRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Independents' DayRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0