Titles you rated
PersonaRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Shaman RoadRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Little GardenRated ★ 3.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0