Movies
Ratings
100
The City of ViolenceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0