Titles you rated
OkjaRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0