Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5