Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0