Series
Ratings
138
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0