Movies
Ratings
468
Green BookRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0