Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5