Movies
Ratings
1011
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 4.0