Series
Ratings
180
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5