Movies
Ratings
449
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 3.0
The Last BusRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Between Land and SeaRated ★ 5.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Float Like a ButterflyRated ★ 4.0
Love SarahRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
God Help the GirlRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Made in ItalyRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0