Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Birth of a MrsRated ★ 1.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0