Titles you rated
- 에그엔젤 코코밍Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5