Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0