Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.5
Problem Child in HouseRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0