Series
Ratings
178
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
SF8Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Amazing StoriesRated ★ 2.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5