Titles you rated
The PurgeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5