Movies
Ratings
53
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
2012Rated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0