Movies
Ratings
310
The Book of EliRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
When We LeaveRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 1.0
Upside DownRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Dream HouseRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0