Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0