Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5