Series
Ratings
104
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0