Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0