Titles you rated
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5