Movies
Ratings
27
Les MisérablesRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0