Movies
Ratings
149
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5